Γίνε συμμέτοχος σε ένα κοινωνικό πείραμα. Έλα να δημιουργήσουμε μαζί ένα χωριό πρότυπο με σύγχρονες συνθήκες, νέες ευκαιρίες απασχόλησης & πρωτότυπες δράσεις σε τουρισμό, πολιτισμό, καινοτομία, αγροδιατροφή & επιχειρηματικότητα.
Ζήσε στη Βαμβακού
![Image Title](https://www.vamvakourevival.org/wp-content/uploads/2021/01/sc4.jpg)
Γίνε συμμέτοχος σε ένα κοινωνικό πείραμα. Έλα να δημιουργήσουμε μαζί ένα χωριό πρότυπο με σύγχρονες συνθήκες, νέες ευκαιρίες απασχόλησης & πρωτότυπες δράσεις σε τουρισμό, πολιτισμό, καινοτομία, αγροδιατροφή & επιχειρηματικότητα.
1
2
3